AĞRILILAR KADEF İLE KÖRFEZ’DE

AĞRILILAR KADEF İLE KÖRFEZ’DE

AĞRILILAR KADEF İLE KÖRFEZ’DE

 TOPLANDI Kocaeli Ağrı Dernekleri Federasyonu(KADEF) Yönetim Kurulu toplantısını KADEF Başkanı Ömer Yıldırım öncülüğünde Körfez Ağrılılar Derneğinde yapıldı. Açılış konuşmasını Körfez Ağrılılar Dernek Başkanı Ahmet Ertem yaptığı toplantıya Kocaeli’nde bulunan Ağrı Dernekleri katılım sağladı.
 Toplantıyı ev sahibi Körfez Ağrılılar Derneği Başkanı Ahmet ETEM moderatörlüğünde yapıldı.Yoğun Gündem maddeleri ile hız kesmeden çalışmalarına devam ettiler.Yakın bir süre içerinde Federasyon merkezini ve fiziki yapısını oluşturan Federasyon Başkanı Ömer Yıldırım ve yönetimi adeta göz kamaştırıyor
BİZİM KAYBEDECEK VAKTİMİZ YOK
  Kocaeli Ağrı Dernekleri  Federasyonu(KADEF)  Başkanı Ömer Yıldırım: Kocaelinde yaşayan ve Türkiye’nin her yerinde bulunan Ağrılı hemşerilerimizin özlem duyduğu Federasyondan çok şey beklediğinin bilincinde olduklarını dile getirdi. Bu beklentinin ne kadar büyük bir sorumluluk olduğunu ve bu sorumluluğun altından başarıyla anlımızın akıyla çaba göstererek hizmet ediyoruz.Hizmet edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın dedi.
 Ekonomik özgürlüklerini kazanmamış toplumlar sosyal anlamda gelişim sağlayamazlar. Metropollerde yaşayan hemşerilerimiz sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda başarıyı yakalamışlardır. Hemşerilerimizin manevi destekleri bizler için önemlidir, ifadesini kullandı. KADEF Kocaeli ve hatta Türkiye’de yaptığı çalışmalarla örnek teşkil ediyor etmeye de devam edecektir inşallah ifadelerini kullandı.Kurumsal bir  kimlik kazanan KADEF durmak nedir bilmiyor.Yıldırım, bu çalışmalarımızı  ekip ruhuyla olabiliceğini ve Yönetim Kurulu arkadaşlarıyla çok ciddi projelere imza attıklarını bundan sonrada atacaklarına inancım tamdır, dedi.
Toplantıda Hemşerilerine hizmet etmek için Ciddi gündem maddeleri istişare yapıldı Bazi gündem maddeleri tam anlamıyla önemliydi.İhtiyaç sahibi 10 ile 13 yaş Sporla İlgilenen 30 çocuğa Forma ve eşofman Yapılarak yardımda bulunacakları kararı alındı.Bir başka gündem maddesi de dikkatlerden kaçmadı Federasyon bünyesinde on tane çocuk tespit edilerek burs imkanı sunma kararı alındı.Kocaeli’nin tüm ilçelerine belirli sayılarda toplamda 5000 ağaç dikme kararı alındı.Havaların soğumasıyla beraber Sokak hayvanlarına yönelik bir proje geliştirerek barınaklar yapılma kararıalındı.    TÜM DERNEK BAŞKANLARINDAN TAM     DESTEK.  
  Toplantıda Kocaelinde faaliyet gösteren tüm Ağrı Dernekleri Ömer YILDIRIM Başkanlığında KADEF’e tam destek vereceğini beyan etti. Herkes olumlu ve olumsuz düşüncelerini dile getirirken demokrasi çerçevesinde ortak akılla alınan kararlar gözden kaçınılmadı.Toplantıda dernek başkanları ve yönetim kurulu yöneticilerin samimi ve bir o kadar heyecanları gözden kaçmadı.Toplantıya evsahipliği yapan Körfez Ağrılılar Derneği başkanı Ahmet ERTEM Bey toplantının verimli geçtiğini Bizler gücümüze güç katarak Hemşerilerimize ve Kocaeli halkına hizmet etme yolunda gerek derneklerimizin bünyesinde gerek Kocaeli Ağrı dernekler federasyonu bünyesinde el birliği ile güç birliği ile hizmet etme yolunda ilerleyeceğiz  dedi.Çok başarılı enerjisi yüksek bir federasyon başkanımız var başkanımızı tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz dedi.
TOPLANTIYA KATILAN AĞRI DERNEKLERİ
-Dilovası Ağrılılar Derneği Başkanı Nihat Aba  
-Körfez Ağrılılar Derneği BaşkanıAhmet Ertem 
-Dilovası Taşlıçaylılar Derneği Başkanı İsmail Yıldız 
-Dilovası Eleşkirtliler Derneği Başkan vekili     Recep Laç
-Darıca Ağrılılar Yukarı toklu Derneği başkanı Telat Aydemir 
-Çayırova Ağrılılar Derneği başkanı Vezir Yıldız -Darıca Boztoprak Ağrılılar Derneği bakanı Fettah Akagündüz -Federasyonun Medyadan tanıtımdan  sorumlu gazeteci yöneti kurulu üyeleri Cihan TEKER ve Emrah DURSUN ile birlikte gerçekleştirdiler.

AĞRILILAR KADEF İLE KÖRFEZ’DE
AĞRILILAR KADEF İLE KÖRFEZ’DE
AĞRILILAR KADEF İLE KÖRFEZ’DE
AĞRILILAR KADEF İLE KÖRFEZ’DE
AĞRILILAR KADEF İLE KÖRFEZ’DE
AĞRILILAR KADEF İLE KÖRFEZ’DE
AĞRILILAR KADEF İLE KÖRFEZ’DE
AĞRILILAR KADEF İLE KÖRFEZ’DE