AĞRI GAZETESİNİN MUHTEŞEM GECESİ

AĞRI GAZETESİNİN MUHTEŞEM GECESİ

AĞRI GAZETESİNİN MUHTEŞEM GECESİ
Ağrı’nın Sesi Gazetesi’nin yaş günü yine muhteşem bir kutlama töreniyle gerçekleşti. 40.yaş gününü kutlayan ve yarım asıra yaklaşan yayın hayatıyla Ağrı’nın ve Ağrılının sesi olan gazetemizin geleneksel buluşma gecesinde iş, siyaset ve  bürokrasi dünyasından bir çok isim katıldı. Küçükçekmece Gölbaşı Davet Restoran adlı şık bir mekanda gerçekleşen gece kıymetli iş adamı hemşerilerimiz ONVO markasının mimarı ve yön.kur. bşk.Mehmet Atmaca ve Sofyan Otomotivin sahibi Serkan Sofyanlı’nın katkılarıyla düzenlendi. Geceye Murat Yanık sesiyle renk verirken türküler, halaylarla Ağrı hatırlandı, duygusal anlar yaşandı. İş adamı hemşerimiz Şemsettin Korkut’un davetiyle katılan ünlü sanatçı Ayhan Aşan da birkaç eser seslendirdi. Gazete imtiyaz sahibi Raşit Yıldırım ile mini bir düet yaptı. Gazetenin 40. yıl pastasını Raşit Yıldırım, Cesim Yalçın Celal Karaali ve Osman Kaya kesti. Geceye Şemsettin Korkut cesim yalçın.nüsret güven.alattin aslan.osman kaya.nihat kızılcan. Vezir Kazak .yurdal akın.vural akın.şefik ok.zeki Keşan. Fahrettın saldı.  Turgay Çakan. Meryem tongalı.asya seven.yusuf yıldırım .volkan şimşek.kenan Meriç. Suat oguzhan.mesih erol.fadime taylan oğlu. Ayten alkaşı. Resul kaymak.mehmet arslan.vahit arkan.m.ali Aydemir. Yakup Bozkuş. Naci kızıl .seracettin  bülbül.hayrettin bülbül.
RAŞİT YILDIRIM : İYİ Kİ VARSINIZ
Gazete imtiyaz sahibi Raşit Yıldırım misafirlere hoş geldiniz diyerek geceye iştirak ettikleri için teşekkür etti. Uzun yıllardır yayın hayatına kesintisiz devam eden gazetenin esas sahibinin Ağrılılar olduğunu söyledi. 
CELAL KARAALİ :  RAŞİT YILDIRIM İLE UZUN YILLAR ÇALIŞTIK EMEĞİ BÜYÜK
Yaşam Gazetesinden ünlü gazeteci Celal Karaali imtiyaz sahibi ve gazetenin mimarı Raşit Yıldırım’ı göstererek yıllardır beraberiz, bir arada çalıştık. Emeği büyük Ağrı için bir değerdir dedi.

CESİM YALÇIN : AĞRI GAZETESİNE VERDİĞİNİZ DESTEK DOLAYISI İLE BİR AĞRILI OLARAK MÜTEŞEKKİRİM
Yönetim Kurulu Başkanı Cesim Yalçın geceye iştirak eden herkese teşekkür ederek, gazeteye destek veren tüm hemşerilerimize bir Ağrılı olarak müteşekkirim dedi. Yalçın “Raşit Yıldırım yine büyük bir emek ve çabayla güzel bir Ağrı tablosu ortaya koydu. Kendisine  Teşekkür ediyorum dedi.   
MUSTAFA KÜPELİ : RAŞİT YILDIRIM AĞRIYA, AĞRI’DA ONA SEVDALI
Birikim Gazetesinin sahibi Mustafa Küpeli Raşit Yıldırım’a övgü dolu sözler söyleyerek çalışmalarından dolayı tebrik etti. Küpeli “Raşit Yıldırım Ağrı’ya Ağrı’da ona sevdalı diyecek pek de bir şey yok. Büyük başarı, emek gönülden kutlar, nice 40 yıllar dilerim. “ dedi.
ZEKİ KEŞAN : RAŞİT YILDIRIM BİZİ BİR ARAYA GETİRDİ ALLAH RAZI OLSUN
Deneyimli sivil toplumcu ve iş adamı İstanbul Patnoslular Derneği Başkanı Zeki Keşan imtiyaz sahibi ve gazeteci Raşit Yıldırım’a çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Keşan konuşmasında “Sayın Raşit Yıldırım’a teşekkür ediyorum. Kendisi bizleri bir araya getiriyor, birlik ve beraberliğimiz için çalışmalar yapıyor Allah razı olsun” dedi 

Raşit Yıldırım  zeki erdoğan - Haber

AĞRI GAZETESİNİN MUHTEŞEM GECESİ
AĞRI GAZETESİNİN MUHTEŞEM GECESİ
AĞRI GAZETESİNİN MUHTEŞEM GECESİ
AĞRI GAZETESİNİN MUHTEŞEM GECESİ
AĞRI GAZETESİNİN MUHTEŞEM GECESİ
AĞRI GAZETESİNİN MUHTEŞEM GECESİ
AĞRI GAZETESİNİN MUHTEŞEM GECESİ